DaRK FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DaRK FoRuM

KaRaNLIK FoRuM

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

yağmur bakar mısın? :D

2 posters
YazarMesaj
RaPPeR
DaRK MoDeRaToR
DaRK MoDeRaToR
RaPPeR

YüKSeLiŞ
YüKSeLMe GüCü:
yağmur bakar mısın? :D Left_bar_bleue250/10000yağmur bakar mısın? :D Empty_bar_bleue  (250/10000)

yağmur bakar mısın? :D Empty
MesajKonu: yağmur bakar mısın? :D   yağmur bakar mısın? :D Icon_minitimeSalı Tem. 17, 2007 6:42 pm

YağMuR bana sansar salvo ve patron flexin özgecmişini bulurmusun acep? :D

şimdiden çok dankek yahne
thegodisnowhere
MiSS. ADMiNiSTRaToR
MiSS. ADMiNiSTRaToR
thegodisnowhere

YüKSeLiŞ
YüKSeLMe GüCü:
yağmur bakar mısın? :D Left_bar_bleue10000/10000yağmur bakar mısın? :D Empty_bar_bleue  (10000/10000)

MesajKonu: Geri: yağmur bakar mısın? :D   yağmur bakar mısın? :D Icon_minitimeSalı Tem. 17, 2007 7:52 pm

yağmur bakar mısın? :D 990754394_l

sansar salvo

Sansar (Ekincan arslan) (d. 18 agustos 1989, istanbul), rap müzik sanatçısı.
18.08.1989 İstanbul / Kadıköy doğumlu Sansar 2000 yılında ilk sözlerini yazmaya başladı. 2002 yılında ilk kaydını gerçekleştiren Sansar 2004 yılına kadar çeşitli MClerin underground albümlerinde konuk olarak yeraldı. İlk underground EPsi olan Muazzam Perdah'ı 2004 yazında çıkardı. Yine 2004 yılının sonlarında İstanbul'da adını oldukça duyuran RAPertuar isimli çalışmasını yayınlayan Sansar bundan sonra kimi ortak ,kimi solo albüm olan bir çok underground çalışmaya imza attı. 2005 yılının yazında Taşoda Prodüksiyon ile anlaşan Sansar,İstanbul'da sayısız Jam,konser ve festivalde sahne aldı. Bunun yanı sıra Rapbiznezz ve Merdiven ekibi ile Konya,Karabük,İzmir gibi bir çok şehri dolaştı. Şu anda Kadıköy Merdiven ve Taşoda Rapbiznezz ile beraber çalışmalarını sürdüren Sansar'ın ilk bandröllü albümünün 2008 yılında çıkması planlanıyor.2007 yılının mayıs ayın da Alaturka Mavzerle çalıştı.Selo ve Hemsta ile 2 parça yaptı va 1 jamde çıktı.Son olarak Kadıköy Acil ekibinden Merdiven Cru ,Alaturka Mavzer ve Rapbiznezz'dan ayrılarak solo çalışmaya başlamıştır.
[url=][/url]
Underground Albümler

Sansar - Muazzam Perdah EP
Sansar - RAPertuar LP
Sansar & Rahdan - Keşmekeş
Sansar - Zincirleme Kaza EP
Sansar - Serkeş Lirik LP
Sansar & Rapozof - Kontrol Kalemi
Sansar - Psikoz
Sansar - 3. Dünya Savaşı
Sansar - Psikopat Yazar
Sansar & Rapozof U.L.A.Ş - 3ün 1i
Sansar - Son Nesil Mixtape
Sansar & Mafsal - Damarlarımda Single Albüm [url=][/url]

18 agustosta cıkacak olan 21 gram adlı kasedin tanıtım videosunu aşagıdaki linkten izleyebilirsin:

https://www.youtube.com/watch?v=eyN1pZW9de4

En son tarafından Salı Tem. 17, 2007 8:05 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
thegodisnowhere
MiSS. ADMiNiSTRaToR
MiSS. ADMiNiSTRaToR
thegodisnowhere

YüKSeLiŞ
YüKSeLMe GüCü:
yağmur bakar mısın? :D Left_bar_bleue10000/10000yağmur bakar mısın? :D Empty_bar_bleue  (10000/10000)

MesajKonu: Geri: yağmur bakar mısın? :D   yağmur bakar mısın? :D Icon_minitimeSalı Tem. 17, 2007 8:01 pm

PATRON FLEX
yağmur bakar mısın? :D Patronflex_buyuk

Cartel kuşağıyla rap’le tanışanlardan biri PatronFlex ,99 yılında ilk kaydını yaptı ve şimdi türkçerap müziğin yer altı kısmında en çok üreten mc’lerden biri tarzı ve sesiyle bir çok dinleyicisi olan patronflex ile kısa bir söyleşi yaptık…

Hiphoplife : Seni tanımayanlar için biraz kendinden ve rap yaşantından bahseder misin ?
Patron Flex : Şu anda İstanbul Üniversitesinde 1. sınıf öğrencisiyim. Mersin de doğdum ve büyüdüm. Rap le ilk defa 95 yılında Cartel’le tanıştım. 99 yılına kadar iyi bir dinleyici ve arşivsiydim. 99 yılının sonlarına doğru rap söylemeye başladım. Mersin de ve İstanbul da birçok oluşuma katıldım. İzmir, İstanbul, Mersin de konserlere çıktım. Şu an solo olarak çalışmalarıma devam ediyorum. Abim Saian ile kendi stüdyomuzda kayıtlarımızı yapıyoruz.
Hiphoplife : Şu ana kadar yaptığın çalışmalardan bahseder misin ?
Patron Flex : 2003 yılında ilk olarak Kardinal Arabesque EP’ yi nete verdik. Sonra bazı solo çalışmalarım oldu (Gökyüzü, Sel vs& ), ve bazı oluşumlarda bulundum (Necropol, 4. Boyut gibi&). 2004 yılında ÖSS yüzünden hiç rap yapmadım. 2005 Ekim ayında Patron & Saian Yazgı ve Zafer albümünü piyasaya sürdük. Son olarak da geçen ay Patron Kaldırımlar EP yi çıkarmıştım. Hızla ilerliyoruz.
Hiphoplife : Şu ana kadar birçok albümde yer aldın, ortak projelere ve sololara imza attın. Dışarıdan gelen tepkiler nasıl ?
Patron Flex : Ya aslında genel olarak hep iyi oldu. Özellikle Kardinal albümünü ve Gökyüzü parçasını ilk nete verdiğimde inanılmaz güzel yorumlar almıştım. Ondan sonra istediğimi yakalayamadım desem doğru olur. Gene tepkiler kötü değil ama istediğim gibi değil, daha doğrusu hak ettiğim gibi değil.
Hiphoplife : Kardinal ne oldu, neden bu projeyi durdurdunuz ?
Patron Flex : Aslında o proje hala devam ediyor ama sadece ismi değişik. Eskiden Kardinal di Saian & Patron. Bu zaten her daim devam edecek. Biz kardeşiz çünkü.
Hiphoplife : Kardeşinle beraber bu yola adım atma fikri nasıl gelişti, rap camiasında bu tür örnekler pek fazla değil.
Patron Flex : Abim (Saian) gerçekten çok iyi bir dinleyici ve benim rap dinlememin nedeni belki de. Benim elime küçük yaşta bazı fırsatlar geçti., rap söylemeye başladım. Abim bana hep destek verdi söylememesine rağmen. Bir gün bende söylemek istiyorum dediğinde hem şaşırmıştım hem de sevinmiştim. Beraber olunca daha kolay oldu tabii Kardinal i kurduk ve maraton başladı.
Hiphoplife : Peki, yakın zamanda yeni projeler var mı ?
Patron Flex : Yeni projeler var tabii ama tam olarak zaman vermesem de artık farklı bir şeyler yapmanın zamanı geldi gibi.
Hiphoplife : Farklı derken ?
Patron Flex : Sürpriz olsun …
Hiphoplife : İlk kaydını hatırlıyor musun ?
Patron Flex : Evet . ilk kaydımı 1999 yılında yapmıştım. Micgece nin home stüdyosuydu. Erdener ve Micgece beraberdik. Benim için çok güzel bir gündü. Ortaokuldaydım, okuldan çıkıp kayda giderdim
Hiphoplife : O günden bugüne kadar neler değişti ?
Patron Flex : O zamanlar tabii ortaokulda bir çocuktum. Neyi nasıl yapacağıma kendim karar veremezdim, açıkçası kimsenin ciddiye almadığı küçük bir rapçiydim, Liseye geçtikten sonra kendi kararlarımı kendim vermeye başladım ve baya hoşuma giden yorumlar aldım. Şimdi üniversite de okuyorum. Kafamdaki projeleri gerçekleştirmeye oldukça yakınım. İnşallah ilerde bir gün istediklerim olur.
Hiphoplife : Şu anda üniversitede okuyorsun. Geleceğe dair planların neler ?
Patron Flex : Kendimde o gücü bulabilirsem , yeterince ilgi görürsem ve bunların yanında da arkamda bana destek veren bazı kişiler olursa ciddi planlarım var tabii. Bandrollü bir albüm gibi. Eğer bunlar olmazsa galiba iktisatçı olup pazarlama işine gireceğim
Hiphoplife : Bandrolden bahsettin, şuan için ciddi projeler düşünüyor musun ? Yoksa underground rap'e devam mı ?
Patron Flex : Yok, Şimdilik Underground Rap e devam. Ama elime istediğim gibi fırsatlar geçerse yarın bile bandrollü albüme başlayabilirim.
Hiphoplife : Patron kendini 10 sene sonra nerede görüyorsun ?
Patron Flex : Ya askerde, ya devlet memuru, ya özel bir şirkette, ya da SAHNEDE.
Hiphoplife : Türkiye’de rap artık çok göz önünde fakat hala eksik bir şeyler var. Türkçe rap in neye ihtiyacı var ?
Patron Flex : İnsanların daha çok dinlemeye ihtiyacı var. Tek bir mc ye takılıp kalmamaları lazım. Tek bir insandan değil farklı insanlardan bir şeyler kapsınlar ki kendilerini geliştirebilsinler.

En son tarafından Salı Tem. 17, 2007 8:05 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
thegodisnowhere
MiSS. ADMiNiSTRaToR
MiSS. ADMiNiSTRaToR
thegodisnowhere

YüKSeLiŞ
YüKSeLMe GüCü:

MesajKonu: Geri: yağmur bakar mısın? :D   yağmur bakar mısın? :D Icon_minitimeSalı Tem. 17, 2007 8:03 pm

bunlar yeterli mi???
RaPPeR
DaRK MoDeRaToR
DaRK MoDeRaToR
RaPPeR

YüKSeLiŞ
YüKSeLMe GüCü:
yağmur bakar mısın? :D Left_bar_bleue250/10000yağmur bakar mısın? :D Empty_bar_bleue  (250/10000)

MesajKonu: Geri: yağmur bakar mısın? :D   yağmur bakar mısın? :D Icon_minitimeSalı Tem. 17, 2007 10:48 pm

thegodisnowhere demiş ki:
bunlar yeterli mi???

eyw çok saol yhaa Wink
thegodisnowhere
MiSS. ADMiNiSTRaToR
MiSS. ADMiNiSTRaToR
thegodisnowhere

YüKSeLiŞ
YüKSeLMe GüCü:

MesajKonu: Geri: yağmur bakar mısın? :D   yağmur bakar mısın? :D Icon_minitimeÇarş. Tem. 18, 2007 11:56 am

bişe degil

yağmur bakar mısın? :D
1 sayfadaki 1 sayfası