DaRK FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DaRK FoRuM

KaRaNLIK FoRuM

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

OFTAŞ imzaları attı!

YazarMesaj
anthrax
DaRK MoDeRaToR
DaRK MoDeRaToR
anthrax

YüKSeLiŞ
YüKSeLMe GüCü:
OFTAŞ imzaları attı! Left_bar_bleue550/10000OFTAŞ imzaları attı! Empty_bar_bleue  (550/10000)

OFTAŞ imzaları attı! Empty
MesajKonu: OFTAŞ imzaları attı!   OFTAŞ imzaları attı! Icon_minitimeSalı Tem. 10, 2007 5:54 pm

Turkcell Süper Lig'in yeni ekiplerinden Gençlerbirliği OFTAŞ Spor, Fenerbahçe'nin kalecilerinden Recep Biler ile 2, Akçaabat Sebatspor'dan forvet İbrahim Şahin ile de 4 yıllık sözleşme imzaladı..

Emek'teki kulüp binasında yapılan imza törenine Gençlerbirliği OFTAŞ Spor Kulübü Başkanı Turgay Kalemci ve teknik asbaşkan Suphi Acar Yalçınkaya ile futbolcular katıldı.

Törende konuşan başkan Turgay Kalemci, hedefi her zaman zirve olan bir takım olduklarını belirterek, ''İşte bu hedeflere, vizyona ve kulüp kriterlerimize uygun 2 futbolcuyu daha renklerimize bağladık. Bu 2 arkadaşımızı da çok titizlikle seçtik. Bundan sonra transfer edeceğimiz futbolcularda da zirve ekibi vizyonuna uygun kriterleri arayacağız'' dedi.

Fenerbahçe'den transfer edilen 26 yaşındaki kaleci Recep de 2 yıldır Karşıyaka'da kiralık olarak forma giydiğini ifade ederek, ''2 yıl aradan sonra tekrar birinci lige dönmekten mutluyum. Gençlerbirliği OFTAŞ Spor'a başarılı olmak için geldim. Buradaki en büyük hedefim milli takım formasını giymek. Hedefime ulaşmak için de çok çalışacağım. Çok genç bir ekibiz ve takımın en yaşlı futbolcusu benim. Bu durum bana ayrı bir sorumluluk getiriyor'' diye konuştu.

Akçaabat Sebatspor'dan alınan 23 yaşındaki forvet oyuncusu İbrahim Şahin ise Gençlerbirliği OFTAŞ Spor ile başarıyı yakalayıp, hedeflerine ulaşacağına inandığını söyledi.

OFTAŞ imzaları attı!
1 sayfadaki 1 sayfası